Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 30.03.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZIELONA - KOŚCIUSZKI (2340)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Kościuszki 0 0 0 0 0 0 0 0
Gdańska 3 3 3 3 3 3 3 3
pl. Barlickiego 5 4 4 5 5 5 4 4
Pogonowskiego 7 6 6 7 7 7 6 6
Żeligowskiego 8 7 7 8 8 8 7 7
Karolewska10 9 9101010 9 9
Włókniarzy1210101111121010
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1412111313141211
Dw. Łódź Kaliska1513121414151312
Bandurskiego1614131515---
Wróblewskiego1816151717---
Waltera-Janke NŻ1917161818---
Atlas Arena-----161413
Wileńska-----171514
Wróblewskiego-----181615
Wyszyńskiego-----191716
Obywatelska2119182020211918
Retkińska2321202222232120
Plocka2422212323242221
Maratońska 912623222524262322
Popiełuszki2724232625272423
Popiełuszki 212825242726282524
Pływacka NŻ2926252827292625
Retkinia Kusocińskiego3027262928302726
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
45B
05B25B45B
0425B45B
0520B3749B
0520B3449B
0421B3751B
0621B3650B
0220B3550B
0520B3850B
0520B3550B
0820B3550B
0521B3547B
0520B3550B
0520B3550B
0424B44
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45B
00x20x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
25B45B
0525B45B
0424B44
04B2444B
0520B3550B
0520B3550B
0220B3550B
0520B3850B
0520B3550B
0820B3550B
0521B3550B
0525B45
04B2444B
0424B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45B
00x20x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0535B
05B35
05B35
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45
05B2545B
0525B45B59x
19x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Wyszyńskiego do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 86B)
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.