Linia 69A 69B

MPK-ŁódĽ Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.10.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POPIEŁUSZKI - POPIEŁUSZKI 21 (0857)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Popiełuszki 21 0 0 0 0 0 0
Maratońska 1 1 1 1 1 1
Maratońska 91 2 2 2 2 2 2
Plocka 3 3 3 3 3 3
Retkińska 5 5 5 5 5 5
Obywatelska 6 6 6 6 6 6
Waltera-Janke 9 9 9 9 9 9
ROD Olimpijka101010101010
zajezdnia MPK111111111111
Elektronowa NŻ131313131313
Nowe Sady151515151515
Jana Pawła II171717171717
Obywatelska191919191919
r. Lotników Lwowskich202020202020
Zaolziańska232222232222
Karpacka252424252424
Tuszyńska272626272626
Kilińskiego302928302928
Kraszewskiego313029313029
¦migłego-Rydza323130323130
Tatrzańska343332343332
Konspiracyjnego WP353433353433
Kadłubka363534363534
Gojawiczyńskiej373635373635
D±browskiego383736383736
Dw. ŁódĽ D±browa393837393837
D±browskiego403938---
Lodowa414039---
Ordonówny434241---
Lodowa 97444342---
D±browskiego454443---
Ossendowskiego---403938
Lodowa---414039
Lodowa 91464544424140
Dostawcza474645434241
Andrzejewskiej494746454342
cm. Zarzew504847464443
Lodowa514948474544
rondo Sybiraków525049484645
rondo Sybiraków535150494746
rondo Inwalidów555352514948
rondo Inwalidów565453525049
Dw. ŁódĽ Widzew585655545251
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
12B_32_47_
02_17_32_47_
02_19_31_43_55
07_19_31_43_55B_
07B_19B31B_43B_55B_
07B_19B_31B43B_55B_
07B_19B_31B_33x43B_55_
07_19_31_43B_55B
07B_19_31_43_55_
07_19_31_43_55_
07_1931_43_55_
07_19_31_43_55_
07_19_31B_43B55B_
07B_19B_31_46B_
06B_21x_26B_46B_
06_26_46
06B_26B_46_
00_23_46_
06B_2846B_55x_
11x_31x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26_46_
06_26_46_
06_26_46_
06_26_43_58_
13_28B_43B_58B_
13B_28B_43B_58B_
13B_28_43_58B_
13B_28B_43B_58_
13_28_43_58_
13_28_43_58_
13_28_43_58B_
13B_28B_46B_50x_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06_26_46_
06B_26B_46_
06_26_46_
06_26_46_
06B_26B_46B_50x_
10x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
06_36_
06_36_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06_26_46_
06_26_46_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06B_26B_46B_
06_26_46_
06_26_46_
06B_26B_46B_51x_
11x_
B - kurs z pominięciem ul. Ossendowskiego jako linia 69B
x - dojeżdża do: zajezdnia MPK
kursuj± autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóĽnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-ŁódĽ Spółka z o.o. jest zabronione.