Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 14.09.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KOPCIŃSKIEGO - TUWIMA (0370)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Tuwima 0 0 0 0 0 0 0 0
Śmigłego-Rydza 5 3 4 5 3 5 4 5
Sarnia 7 4 5 7 4 6 5 7
CH Tulipan 8 5 6 8 5 7 6 8
Konstytucyjna (Wi-Ma) 9 6 7 9 6 8 7 9
Piłsudskiego13 91013 9111013
Dw. Łódź Niciarniana NŻ1410111410121114
Czechosłowacka1511121511131215
Mazowiecka1612131612141316
Edwarda1713141713151417
Pomorska1915151915171519
Kasprowy Wierch2117172117191721
Juhasowa2419192419221924
Arniki NŻ (NŻ)2621212621242126
Henrykowska NŻ (NŻ)2722232722252327
Mileszki2823242823262428
Pomorska 466 NŻ (NŻ)3025263025282630
Śródziemnomorska NŻ (NŻ)3126273126292731
Gryfa Pomorskiego NŻ (NŻ)3227283227302832
Wendy NŻ (NŻ)3328293328312933
Nowosolna3429303429323034
Nowosolna353031-----
ROD Relaks NŻ (NŻ)---37323533-
Witkacego NŻ (NŻ)---38333634-
ROD Polanka---39343735-
ROD Polanka---40353836-
Nowosolna-------35
Tatarkiewicza-------36
Autostrada A1 #-------37
Natolin-------39
Natolin - pętla-------40
Teolin-------42
Lipiny 67-------45
Lipiny-------46
Lipiny - pętla-------48
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
54B
17D39B56D
13B33C53B
14B33C53C
14B3454
1842C
063054B
2448
06D3054D
19B42C
06B30D54B
16C35B55D
15B35C55B
15C3555
15B35D
0538
07B36D
07B36D
06D37B
06D42
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30D
-
0757B
48
17B37C
27
17B40C
1057B
2247
37B57C
27
17B
07D57B
47
37B
27
17B57C
57B
47
37
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
08D58B
48D
38B
28
18B
0858B
48
38B
2848C
18B
0831D58B
48
12D38B
28
18B
0658B
48
38
B - kurs do pętli ROD Polanka jako linia 54B
C - kurs do pętli Lipiny jako linia 54C
D - kurs do pętli Natolin jako linia 54D
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.