Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 04.02.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PRZĘDZALNIANA - NAWROT (1795)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Nawrot 0 0 0 0 0 0 0 0
Śmigłego-Rydza 4 5 3 3 3 4 5 3
Sarnia 6 7 4 4 4 6 7 4
CH Tulipan 7 8 5 5 5 7 8 5
Konstytucyjna 8 9 6 6 6 8 9 6
Piłsudskiego1112 8 8 81112 8
Dw. Łódź Niciarniana1213 9 9 91213 9
Czechosłowacka1415101010141510
Mazowiecka1516111111151611
Edwarda1617121212161712
Pomorska1819141314181914
Kasprowy Wierch2021161516202116
Juhasowa2324181718232419
Arniki2526201920252621
Henrykowska2728222122272823
Mileszki2829232223282924
Pomorska 4663031252425303126
Śródziemnomorska3233272627323328
Gryfa Pomorskiego3334282728333429
Wendy3435292829343530
Nowosolna3536302930353631
Nowosolna36373130----
ROD Relaks----33383934
Witkacego----34394035
ROD Polanka----35404136
W dni robocze oprócz sobótW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
57B
17D39B57D
17B37C57B
17B37C57C
14B3454
1842C
063054B
1842
06D3054D
18B42C
06B30D54B
14C34B54D
14B34C54B
14C3454
14B34D
0434
06B36D
07B37D
07D37B
07D37
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
29D
-
0757B
47
37B
02C27
17B42C
0757B
2247
37B
02C27
17B
09D57B
47
37B
27
17B
07C57B
47
37
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
07D57B
47D
37B
27
17B
0757B
47
37B
2752C
17B
0932D57B
47
12D37B
27
17B
0757B
47
37
B - kurs do ROD "Polanka"
C - kurs do Lipin
D - kurs do Natolina
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.