Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | min | min | Juranda ze Spychowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Zagłoby | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | Dąbrówki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | Hetmańska | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | Odnowiciela | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | Piasta Kołodzieja NŻ | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | Książąt Polskich | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | Augustów | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | Czajkowskiego | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | rondo Sybiraków | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | rondo Sybiraków | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | Przybyszewskiego | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | Wiejska | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | Widzew Stadion | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | Niciarniana | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | Konstytucyjna (Wi-Ma) | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | CH Tulipan | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | Sarnia | 23 | 23 | 23 | 23 | 23 | 23 | 23 | Śmigłego-Rydza | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | Piłsudskiego | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | Tuwima | 26 | 26 | 26 | 26 | 26 | 26 | 26 | Narutowicza | 27 | 27 | 27 | 27 | 27 | 27 | 27 | Wierzbowa | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | P.O.W. | 33 | 33 | 33 | 33 | 33 | 33 | 33 | Kilińskiego | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | Piotrkowska | 37 | 37 | 37 | 37 | 37 | 37 | 37 | Legionów | 39 | 39 | 40 | 40 | 41 | 43 | 43 | Zachodnia | 42 | 42 | 45 | 45 | 46 | 49 | 49 | Czarnkowska | 44 | 44 | 47 | 47 | 48 | 51 | 51 | Klonowa | 46 | 46 | 49 | 49 | 50 | 53 | 53 | Włókniarzy | 47 | 47 | 50 | 50 | 51 | 54 | 54 | Pułaskiego | 49 | 49 | 52 | 52 | 53 | 56 | 56 | Dw. Łódź Żabieniec | 51 | 52 | 55 | 54 | 56 | 59 | 58 | Dw. Łódź Żabieniec | 53 | 54 | 57 | 56 | 58 | 61 | 60 | Bielicowa | 54 | 55 | 58 | 57 | 59 | 62 | 61 | Traktorowa | 55 | 56 | 59 | 58 | 60 | 63 | 62 | Lniana | 57 | 58 | 61 | 60 | 62 | 65 | 64 | Rojna | 58 | 59 | 62 | 61 | 63 | 66 | 65 | Wiernej Rzeki | 59 | 60 | 63 | 62 | 64 | 67 | 66 | Rydzowa | 60 | 61 | 64 | 63 | 65 | 68 | 67 | Wici | 61 | 62 | 65 | 64 | 66 | 69 | 68 | Szczecińska | 62 | 63 | 66 | 65 | 67 | 70 | 69 | Teofilów Rojna | 63 | 64 | 67 | 66 | 68 | 71 | 70 |
|
| W dni robocze | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 16 | 36 | 56 | 16 | 36 | 51x | 56 | 11 | 26 | 41 | 56 | 11 | 26 | 41 | 56 | 11 | 26 | 41 | 56 | 16 | 31x | 36 | 56 | 11x | 16 | 36 | 56 | 16 | 36 | 56 | 16 | 36 | 56 | 16 | 36 | 56 | 11 | 26 | 41 | 56 | 11 | 26 | 41 | 56 | 11 | 26 | 41 | 56 | 16 | 31x | 36 | 56 | 16 | 36 | 56 | 16 | 36 | 51x | 56 | 16 | 36 | 56 | 16 | 36 | 59 | 16 | 26x | 46x | 06x | 21x |
| W pozostałe dni nie kursuje. x - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego jako linia 96A KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|