Czas przejazdu do: | min | min | min | min | Stare Skoszewy 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | Boginia | 1 | 1 | 1 | 1 | Byszewy Majątek | 3 | 3 | - | - | Byszewy | 4 | 4 | - | - | Plichtów | 5 | 5 | - | - | Janów wieś | 6 | 6 | - | - | Janów 7b | 8 | 8 | - | - | Grabina/Lipowa | 10 | 10 | - | - | Grabina 50 | 12 | 12 | - | - | Bukowiec 61 | 13 | 13 | - | - | Kalonka/Centrum Ojca Pio | 15 | 15 | - | - | Boginia chłodnia NŻ | - | - | 3 | 3 | Boginia działki NŻ | - | - | 4 | 4 | Borchówka 7 NŻ | - | - | 5 | 5 | Borchówka Las NŻ | - | - | 7 | 7 | Borchówka 39 NŻ | - | - | 8 | 8 | Borchówka 21 NŻ | - | - | 9 | 9 | Niecki | - | - | 10 | 10 | Kalonka (osiedle) | - | - | 11 | 11 | Kalonka II | 16 | 16 | 12 | 12 | Kalonka | 17 | 17 | 13 | 13 | Kopanka 24a | 19 | 19 | 15 | 15 | Dąbrowa | 21 | 21 | 17 | 17 | Moskuliki # | 23 | 23 | 19 | 19 | Opolska NŻ | 24 | 24 | 20 | 20 | Beskidzka NŻ | 25 | 25 | 21 | 21 | Brzezińska | 26 | 26 | 22 | 22 | Janosika | 28 | 28 | 24 | 24 | Kerna NŻ | 29 | 29 | 25 | 25 | Śnieżna NŻ | 31 | 31 | 27 | 27 | Łomnicka NŻ | 33 | 32 | 29 | 28 | Wojska Polskiego | 35 | 34 | 31 | 30 | Smutna | 36 | 35 | 32 | 31 | Źródłowa | 39 | 37 | 35 | 33 | rondo Solidarności | 40 | 38 | 36 | 34 | Rewolucji 1905 r. | 41 | 39 | 37 | 35 | Narutowicza | 43 | 41 | 39 | 37 | pl. Dąbrowskiego | 44 | 42 | 40 | 38 | P.O.W. NŻ | 45 | 43 | 41 | 39 | Dw. Łódź Fabryczna | 47 | 45 | 43 | 41 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 40 | 35 | 50C | 40C | 06 | 35C | 01 | - | - | 03C | 56 | 10C | 56 | 10C | 46 | 05C | 50C | - | 52C | - | 08 | - | 08C | 29z |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 57C | - | - | 27C | - | - | 06C | - | - | 26C | - | 37C | - | - | 52C | - | - |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 57C | - | - | 27C | - | - | 07C | - | - | 27C | - | 32C | - | - | - | 02C | - |
| C - kurs przez Borchówkę jako linia 88C z - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88B) # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|