Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6
1 2 3 5 6 8 9 10A 10B 11 12 14 15 16 18 19 41 45 | |
Z3 Z7 Z11 Z11 Z13 Z54 43A 43B 50A 50B 51A 51B 52 53A 53B 54A 54B 55 56 57 58A 58B 59 60A 60B 60C 60D 61 62 63 64A 64B 65A 65B 66 68 69A 69B 70 71A 71B 72A 72B 73 75A 75B 76 77 78 80A 80C 81 82A 82B 83 84A 84B 85 86 87A 87B 88A 88B 88C 88D 89 90A 91A 91B 91C 92A 92B 93 94 96 97A 97B 99 6. 201 202 F1 G1 G2 H W | |
N1A N1B N2 N3A N3B N4A N4B N5A N5B N6 N7A N7B N8 N9 |
Od dnia 28 sierpnia 2016 r. (linia nocna z 27/28 sierpnia), ulegną zmianie trasy linii |
---|
Komunikat 133/16 W związku z rozpoczęciem przebudowy skrzyżowania Rydza Śmigłego – Dąbrowskiego od dnia 28 sierpnia 2016r. (linia nocna z 27/28 sierpnia): - zmieni się trasa linii 2, 14, N3 - uruchomione zostaną zastępcze linie autobusowe Z2, Z14 - zmieni się rozkład jazdy linii Z13 - zmieni się trasa wyjazdów linii 71 Na skrzyżowaniu Rydza Śmigłego-Dąbrowskiego możliwy będzie jedynie przejazd w relacji północ – południe. Ruch będzie dwukierunkowo poprowadzony jezdnią zachodnią Rydza Śmigłego (z wykorzystaniem przewiązek przez torowisko). Poszczególne linie będą kursowały wg następujących tras: linia 2 PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Piotrkowska, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Limanowskiego, Aleksandrowska - SZCZECIŃSKA linia 14 LODOWA – Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Piłsudskiego, Mickiewicza, Włókniarzy, Limanowskiego – DWORZEC ŁÓDŹ ŻABIENIEC linia N3 SZCZECIŃSKA (CMENTARZ) – Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Drewnowska, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot,Sienkiewicza,Wigury, Kilińskiego, Broniewskiego, Rzgowska, Paradna, Matek Polskich, Paradna, Demokratyczna, Mierzyńskiego, Gombrowicza, Pabianicka (w oznaczonych kursach Pabianicka – CHOCIANOWICE - IKEA – Pabianicka), Dubois – TECHNOPARK (uwaga linia N3 bez kursów przez Dąbrowę) linia Z2 (autobus) PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Rzgowska, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Broniewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego - DĄBROWA linia Z14(autobus) WYDAWNICZA – Tuwima, Przędzalniana, Nawrot, Kopcińskiego, Rydza Śmigłego, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego - DĄBROWA Wyjazdy z zajezdni linii 71 przez Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańską. Przystanki dla autobusowych linii zastępczych - poza obecnie funkcjonującymi będą obowiązywały tymczasowe przystanki: dla linii Z2 - Dąbrowskiego-Rzgowska (na zachód – obecny tramwajowy). - Dąbrowskiego Tatrzańska (na wschód) dla linii Z13 (zmiana przystanków w kierunku pętli Pieniny) - Rydza Śmigłego – Rydla (nowy dodatkowy), - Rydza Śmigłego – Dąbrowskiego (na północ od Dąbrowskiego w miejsce funkcjonującego obecnie przystanku przed Dąbrowskiego) Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowymi numerami telefonów: 42 638 90 20 0-801 301 309 |
Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.