MPK-Lodz Spolka z o.o.

MPK-Lodz Co. LTD

information services

  • RSS
  • MPK on facebook

    MPK on facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Newsletter
  • polski
  • English
Timetables for:

INFORMATION


W dniach 29.09-1.10 2017r. w godz. ok 17:00-1:00, w związku z "Light Move Festival", nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej na liniach   1   2   5   6   9B   10A   10B   11B   12B   13   17   45   46   57   73   79   86   87A   88A   96   N4A   N4B   N6   N8

KOMUNIKAT 185/17

W związku z organizowanym Light Move Festival, który odbędzie się w Łodzi w dniach 29 września – 1 października 2017 r. w godz. 17:00 – 1:00 na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu nastąpią zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej:

- ulegną zmianie trasy linii 1, 5, 9B, 12B, 13, 17, 45, 46, 57, 73, 79, 86, 87A, 88A, 96, N4A, N4B, N6, N8 oraz uruchomiona zostanie tramwajowa linia Z45,

- wydłużone zostanie kursowanie linii 2, 6, 9B, 10A, 10B, 11B, 13, 86

!!!UWAGA!!! Pogrubiona czcionka - objazd od godz. 17:00

linia 1
DW. ŁÓDŹ CHOJNY – Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Strykowska - DOŁY

DOŁY – Strykowska, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego – DW. ŁÓDŹ CHOJNY

linia 5
KURCZAKI – Rzgowska, pl. Niepodległości, Piotrkowska, pl. Reymonta, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Zgierska, Limanowskiego, Aleksandrowska - DW. ŁÓDŹ ŻABIENIEC

DW. ŁÓDŹ ŻABIENIEC – Aleksandrowska, Limanowskiego, Zgierska, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Kilińskiego Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, pl. Reymonta, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska – KURCZAKI

linia 9B
OLECHÓW - al. Ofiar Terroryzmu 11 Września, Odnowiciela, Hetmańska, Rokicińska, Piłsudskiego, Kopcińskiego, Narutowicza, Zielona, Legionów, Konstantynowska – ZDROWIE

ZDROWIE - Krakowska, Konstantynowska, Legionów, Zielona, Narutowicza, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Rokicińska, Hetmańska, Odnowiciela, al. Ofiar Terroryzmu 11 Września – OLECHÓW

linia 12B
RETKINIA (Wyszyńskiego) – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Bandurskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, działki, Telefoniczna, Giewont – STOKI

STOKI - Giewont, Telefoniczna, działki, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Kopcinskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Bandurskiego, Karolewska, Bratysławska, Wyszyńskiego – RETKINIA (Wyszyńskiego)

linia 13
ŚLĄSKA - Niższa, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Narutowicza, Zielona, Legionów, al. Włókniarzy, Limanowskiego, Aleksandrowska – TEOFILÓW (Szczecińska)

TEOFILÓW (Szczecińska) – Aleksandrowska, Limanowskiego, Włókniarzy, Legionów, Zielona, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Niższa – ŚLĄSKA

linia 17
KOZINY – Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego, Pomorska – RONDO SOLIDARNOŚCI

RONDO SOLIDARNOŚCI – Pomorska, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska – KOZINY

linia 45
DOŁY - Strykowska, Wojska Polskiego, Zgierska, Zgierz: Łódzka, 1 Maja - ZGIERZ /pl. Kilińskiego/

ZGIERZ /pl. Kilińskiego/ - Zgierz: 1 Maja, Łódzka, Zgierska, Wojska Polskiego, Strykowska – DOŁY

linia Z45
DW. ŁÓDŹ DĄBROWA – Dąbrowskiego, Rydza Śmigłego, Kopcińskiego, Narutowicza - RADIOSTACJA

RADIOSTACJA - Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego - DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

linia 46
KOZINY – Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, Zachodnia, Zgierska, Zgierz: Łódzka, pl. Jana Pawła II, Łęczycka, Lućmierz, Emilia, Słowik, Aleksandria, Zgierska, Wyszyńskiego, Południowa, Nowy Rynek, Konstytucji 3 Maja - OZORKÓW

OZORKÓW - Konstytucji 3 Maja, Nowy Rynek, Południowa, Wyszyńskiego, Zgierska, Aleksandria, Słowik, Emilia, Lućmierz, Zgierz: Łęczycka, pl. Jana Pawła II, Łódzka, Zgierska, Zachodnia, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska – KOZINY

linia 57
KARPACKA – Paderewskiego, Pabianicka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot, Wysoka, Tuwima, Rodziny Scheiblerów, Rodziny Poznańskich – ŁÓDŹ FABRYCZNA

ŁÓDŹ FABRYCZNA – Rodziny Poznańskich, P.O.W., Narutowicza, Rodziny Scheiblerów, Tuwima, Struga, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Pabianicka, Paderewskiego – KARPACKA

linia 73
ZACHODNIA/LEGIONÓW – Zachodnia, Legionów, Gdańska, Próchnika, Zachodnia, Zgierska, Liściasta, Włókniarzy, 11 Listopada – 11 LISTOPADA

11 LISTOPADA – 11 Listopada, Włókniarzy, Liściasta, Zgierska, Zachodnia – ZACHODNIA/LEGIONÓW

Trasa obowiązuje w sobotę i niedzielę

Autobusy będą zatrzymywać się na przystanku autobusowym Zachodnia-Legionów (1390)

linia 79
ZACHODNIA/LEGIONÓW – Zachodnia, Legionów, Gdańska, Próchnika, Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Klonowa, Limanowskiego, Hipoteczna, Pojezierska, Włókniarzy, Sikorskiego, Świtezianki – ŚWITEZIANKI

ŚWITEZIANKI – Świtezianki, Sikorskiego, Włókniarzy, Niezapominajki, 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia – ZACHODNIA/LEGIONÓW

Autobusy będą zatrzymywać się na przystanku autobusowym Zachodnia-Legionów (1390)

linia 86
KUSOCIŃSKIEGO – Popiełuszki, Maratońska, Waltera Janke, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot, Wysoka, Tuwima, Rodziny Scheiblerów, Rodziny Poznańskich – ŁÓDŹ FABRYCZNA

ŁÓDŹ FABRYCZNA – Rodziny Poznańskich, P.O.W., Narutowicza, Rodziny Scheiblerów, Tuwima, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Więckowskiego, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera Janke, Maratońska, Popiełuszki – KUSOCIŃSKIEGO

linia 87A
SMUTNA – Smutna, Doły, Telefoniczna, Palki, Wojska Polskiego, Zgierska, Lutomierska, Zachodnia, Ogrodowa, Karskiego, Drewnowska, Kasprzaka, Klonowa, Lutomierska, Włókniarzy, Żubardzka - ŻUBARDŹ

ŻUBARDŹ – Inowrocławska, Lutomierska, Klonowa, Kasprzaka, Drewnowska, Karskiego, Ogrodowa, Zachodnia, Lutomierska, Zgierska, Wojska Polskiego, Palki, Telefoniczna, Doły, Smutna – SMUTNA

linia 88A
LOTNISKO – Sołtyka, Maczka, Pienista, Waltera-Janke, Maratońska Bandurskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Zamenhofa, Nawrot, Wysoka, Tramwajowa, Narutowicza. P.O.W. , Rodziny Poznańskich – ŁÓDŹ FABRYCZNA

Zmiana trasy obowiązuje w podanym kierunku jazdy

linia 96
JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecka, Rodziny Scheiblerów, Tuwima, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna – ROJNA

ROJNA – Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot, Wysoka, Tramwajowa, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

linia N4A, N4B
CHOCIANOWICE IKEA / PABIANICE - Pabianicka, Rudzka, Przestrzenna, Starorudzka, Demokratyczna, Mierzyńskiego, Gombrowicza, Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Skłodowskiej Curie, Struga, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Kopcińskiego, Palki, Telefoniczna, Matejki, Pomorska, Krokusowa, Pszczyńska, Janosika, Telefoniczna, Telefoniczna (Zaj. MPK) gdzie zawraca, Telefoniczna, Pieniny, Giewont, Pomorska, Juhasowa - STOKI SKALNA

STOKI SKALNA - Skalna, Dębowskiego, Zbocze, Pieniny, Telefoniczna, Telefoniczna (Zaj. MPK) gdzie zawraca, Telefoniczna, Janosika, Pszczyńska, Krokusowa, Pomorska, Tamka, Telefoniczna, Palki, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecka, Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka (zawraca na skrzyżowaniu z Dubois), Starorudzka, Przestrzenna, Rudzka, Pabianicka - CHOCIANOWICE IKEA / PABIANICE

linia N6
DW. ŁÓDŹ DĄBROWA - Dąbrowskiego, Tatrzańska, Broniewskiego, Paderewskiego, Pabianicka, Piotrkowska, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Lutomierska, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka - RONDO POWSTAŃCÓW 1863 R.

RONDO POWSTAŃCÓW 1863 R. - Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Wojska Polskiego, Lutomierska, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza, Piotrkowska, Pabianicka, Paderewskiego, Broniewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego - DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

linia N8
DW. ŁÓDŹ DĄBROWA - Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Milionowa, Przędzalniana, Tuwima, Kościuszki - KOŚCIUSZKI / ZIELONA

KOŚCIUSZKI / ZIELONA - Zielona, Narutowicza, P.O.W., Rodziny Poznańskich, Rodziny Scheiblerów, Tuwima, Przędzalniana, Milionowa, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego - DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

Autobusy na trasach objazdów zatrzymywać się będą na istniejących przystankach autobusowych oraz tymczasowym:

- Wysoka – Tuwima w kierunku północnym

Zmianie ulegną również trasy zjazdowe tramwajowych linii: 3, 11A i 11B:

z Wycieczkowej i Helenówka tramwaje ww. linii pojadą ulicami: Zachodnią, Kosciuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kopcińskiego, Narutowicza i dalej właściwą trasą

oraz trasy wyjazdowe linii tramwajowych nocnych 46 i N9:

- linii 46
od węzła Narutowicza – Kopcińskiego tramwaje pojadą ulicami: Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki, Zachodnią, Zgierską i dalej właściwą trasą

- linii N9
od węzła Narutowicza – Kopcińskiego tramwaje pojadą ulicami: Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki, Zieloną i dalej właściwą trasą.

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowymi numerami telefonów: 42 638 90 20 801 301 309


 

Back...

All content published on this site are protected by copyright. Copying and publishing without permission of MPK-Łódź Spółka z o.o. is prohibited.