Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • Kanały informacyjne
  • MPK na facebook

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English
Rozkład na:

KOMUNIKAT


Od dnia 22 lipca 2019 r. (poniedziałek), nie będzie możliwy wjazd na przystanek Włókniarzy - dw. Łódź Kaliska

KOMUNIKAT 133/19

W związku z rozpoczęciem naprawy nawierzchni przystanku autobusowego Włókniarzy – dw. Łódź Kaliska (2093) – kierunek na północ (nie będzie możliwy wjazd na ww. przystanek) od dnia 22 lipca 2019 r. (poniedziałek) od wyjazdów zmianie ulegnie organizacja ruchu dla linii autobusowych oraz linii tramwajowej 12 w rejonie dw. Łódź Kaliska – w kierunku do centrum Łodzi.

Wszystkie autobusy wyjeżdżające z zajezdni przez al. Bandurskiego i skręcające w al. Włókniarzy w kierunku na północ oraz autobusy liniowe 6, 80, 86A, 86B, 99, N2 w kierunku do centrum miasta nie będą wjeżdżały na wspólny przystanek tramwajowo-autobusowy Bandurskiego-dw. Łódź Kaliska (2090), a w jego miejsce będą się zatrzymywały na al. Banurskiego na jezdni zewnętrznej.

Po skręcie z al. Bandurskiego w al. Włókniarzy kolejnym przystankiem dla ww. linii (z wyłączeniem N2 skręcającej w ul. Kopernika oraz 6 /MUK/) będzie przystanek Włókniarzy-Karolewska (dw. Łódź Kaliska) (1694) na północ.

Autobusy jadące al. Włókniarzy od strony Wróblewskiego linie 52, 65A, 93 oraz zjazdowe do zajezdni, także nie będą wjeżdżały na przystanek pod estakadą – będzie dla nich obowiązywał przystanek Włókniarzy-Karolewska (dw. Łódź Kaliska) (1694) na północ.

W związku z prowadzonymi robotami będzie także obowiązywał zakaz ruchu pieszego na sąsiadującym przystanku tramwajowym Włókniarzy-dw. Łódź Kaliska (2091). Ww. przystanek zostanie zawieszony, a w jego miejsce tramwaje linii 12 będą się zatrzymywały na tymczasowym przystanku na ul. Kopernika po skręcie z al. Włókniarzy.

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowymi numerami telefonów: 42 638 90 20 0-801 301 309


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.