Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • Kanały informacyjne
  • MPK na facebook

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English
Rozkład na:

KOMUNIKAT


Od nocy 19/20 stycznia 2020 r. zmianie ulegną trasy i rozkłady jazdy nocnych linii:   N1A   N1B   N2   N3A   N3B   N4A   N4B   N5A   N5B   N6   N7A   N7B   N8

KOMUNIKAT 7/20

Na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu od nocy 19/20 stycznia 2020r., zmianie ulegną trasy i rozkłady jazdy nocnych linii: N1A, N1B, N2, N3A, N3B, N4A, N4B, N5A, N5B, N6, N7A, N7B, N8

linia N1A
JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Puszkina, Maszynowa, Służbowa, Dw. Łódź Widzew, Służbowa, Maszynowa, Puszkina, Rokicińska, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Lutomierska, Klonowa, Limanowskiego, Włókniarzy, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Aleksandrów Łódzki: Wojska Polskiego, Warszawska - TARGOWY RYNEK (Aleksandrów Łódzki)

TARGOWY RYNEK (Aleksandrów Łódzki) – Warszawska, Wojska Polskiego, Łódź: Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Wielkopolska, Włókniarzy, Limanowskiego, Klonowa, Lutomierska, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina, Maszynowa, Służbowa, Dw. Łódź Widzew, Służbowa, Maszynowa, Puszkina, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

linia N1B
JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Puszkina, Maszynowa, Służbowa, Dw. Łódź Widzew, Służbowa, Maszynowa, Puszkina, Rokicińska, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Lutomierska, Klonowa, Limanowskiego, Włókniarzy, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna – TEOFILÓW ROJNA

TEOFILÓW ROJNA - Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Wielkopolska, Włókniarzy, Limanowskiego, Klonowa, Lutomierska, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina, Maszynowa, Służbowa, Dw. Łódź Widzew, Służbowa, Maszynowa, Puszkina, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

linia N2
RETKINIA (Wyszyńskiego) - Popiełuszki, Kusocińskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Waltera Janke, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Bałucki Rynek, Łagiewnicka, Sikorskiego, Zgierska, Świtezianki - RADOGOSZCZ WSCHÓD

RADOGOSZCZ WSCHÓD - Świtezianki, Zgierska, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Kopernika, Włókniarzy (zawraca przy Karolewskiej), Bandurskiego, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki – RETKINIA (Wyszyńskiego)

linia N3A
INSTYTUT CZMP – Matek Polskich (jezdnia zachodnia), Paradna, Rzgowska, Bankowa, Śląska, Kilińskiego, Broniewskiego, Rzgowska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Tymienieckiego, Sienkiewicza, Tuwima, Struga, Kościuszki, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Drewnowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna – TEOFILÓW ROJNA

TEOFILÓW ROJNA – Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Drewnowska, Kasprzaka, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot, Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tymienieckiego, Kilińskiego, Dąbrowskiego, Rzgowska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Broniewskiego, Kilińskiego, Śląska, Bankowa, Rzgowska, Paradna, Matek Polskich (jezdnia zachodnia) – INSTYTUT CZMP

linia N3B
nowy wariant

INSTYTUT CZMP – Matek Polskich (jezdnia zachodnia), Paradna, Trybynalska, Kosynierów Gdyńskich, Łazowskiego, Strażacka, Rzgowska, Bankowa, Śląska, Kilińskiego, Broniewskiego, Rzgowska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Tymienieckiego, Sienkiewicza, Tuwima, Struga, Kościuszki, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Drewnowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna – TEOFILÓW ROJNA

TEOFILÓW ROJNA – Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Drewnowska, Kasprzaka, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Nawrot, Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tymienieckiego, Kilińskiego, Dąbrowskiego, Rzgowska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Broniewskiego, Kilińskiego, Śląska, Bankowa, Rzgowska, Strażacka, Łazowskiego, Kosynierów Gdyńskich, Trybunalska, Paradna, Matek Polskich (jezdnia zachodnia) – INSTYTUT CZMP

linia N4A
CHOCIANOWICE IKEA - Pabianicka, Rudzka, Przestrzenna, Starorudzka, Demokratyczna, Mierzyńskiego, Gombrowicza, Pabianicka, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Wróblewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Próchnika, Rewolucji 1905 r., Sterlinga, Północna, Żródłowa, Palki, Telefoniczna, Pieniny, Giewont, Pomorska, Juhasowa - STOKI SKALNA

STOKI SKALNA - Skalna, Dębowskiego, Zbocze, Pieniny, Telefoniczna, Palki, Źródłowa, Północna, Sterlinga, Jaracza, Więckowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Pabianicka (zawraca na skrzyżowaniu z Dubois), Starorudzka, Przestrzenna, Rudzka, Pabianicka - CHOCIANOWICE IKEA

linia N4B
DWORZEC PKP (PABIANICE) – Pabianice: Łaska, Wiejska, Moniuszki, Konopnickiej, Zamkowa, Kilińskiego, Grota-Roweckiego, Nawrockiego, Waltera Jankego, Myśliwska, Skargi, Nawrockiego, Sikorskiego, Partyzancka, Ksawerów: Łaska, Łódzka, Łódź: Pabianicka, Rudzka, Przestrzenna, Starorudzka, Demokratyczna, Mierzyńskiego, Gombrowicza, Pabianicka, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Wróblewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Próchnika, Rewolucji 1905 r., Sterlinga, Północna, Źródłowa, Palki, Telefoniczna, Pieniny, Giewont, Pomorska, Juhasowa - STOKI SKALNA

STOKI SKALNA - Skalna, Dębowskiego, Zbocze, Pieniny, Telefoniczna, Palki, Żródłowa, Północna, Sterlinga, Jaracza, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Pabianicka (zawraca na skrzyżowaniu z Dubois), Starorudzka, Przestrzenna, Rudzka, Pabianicka, Chocianowice Ikea, Pabianicka, Ksawerów: Łódzka, Łaska, Pabianice: Partyzancka, Sikorskiego, Nawrockiego, Skargi, Myśliwska, Waltera Janke, Nawrockiego, Grota-Roweckiego, Kilińskiego, Zamkowa, Konopnickiej, Moniuszki, Wiejska, Łaska - DWORZEC PKP (PABIANICE)

linia N5A
JANÓW – Hetmańska, Rokicińska, Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Suwalska, Zarzewska, Rzgowska, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Włókniarzy, 11 Listopada - RADOGOSZCZ ZACHÓD

RADOGOSZCZ ZACHÓD - 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Przybyszewskiego, Piwnika Ponurego, Niciarniana, Piłsudskiego, Rokicińska, Hetmańska – JANÓW

linia N5B

omija Kronikarską do nocy z 25/26.01 włącznie

ANDRESPOL - Rokicińska, Gajcego, Zakładowa, Hetmańska, pętla Janów, Hetmańska, Rokicińska, Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Suwalska, Zarzewska, Rzgowska, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Włókniarzy, 11 Listopada - RADOGOSZCZ ZACHÓD

RADOGOSZCZ ZACHÓD - 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Przybyszewskiego, Piwnika Ponurego, Niciarniana, Piłsudskiego, Rokicińska, Hetmańska, pętla Janów, Hetmańska, Zakładowa, Gajcego, Taborowa, Kościelna, Rokicińska - ANDRESPOL

linia N6
DW. ŁÓDŹ DĄBROWA - Dąbrowskiego, Tatrzańska, Broniewskiego, Paderewskiego, Pabianicka, Piotrkowska, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Obrońców Westerplatte, Boya Żeleńskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Marysińska – MARYSIN STADION

MARYSIN STADION – Marysińska, Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Boya Żeleńskiego, Obrońców Westerplatte, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza, Piotrkowska, Pabianicka, Paderewskiego, Broniewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego - DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

linia N7A
RETKINIA (Wyszyńskiego) - Popiełuszki, Maratońska, Waltera-Janke, Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Politechniki, Radwańska, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Sienkiewicza, Traugutta, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, P.O.W, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, Palki, Wojska Polskiego, Brzezińska – NOWOSOLNA

NOWOSOLNA - Brzezińska, Wojska Polskiego, Palki, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecka, Narutowicza, P.O.W, Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Traugutta, Sienkiewicza, Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Radwańska, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Politechniki, Obywatelska, Nowe Sady, Waltera-Janke, Maratońska, Popiełuszki - RETKINIA (Wyszyńskiego)

linia N7B
RETKINIA (Wyszyńskiego) – Popiełuszki, Maratońska, Waltera-Janke, Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Politechniki, Radwańska, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Sienkiewicza, Traugutta, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, P.O.W, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, Palki, Wojska Polskiego, Brzezińska, Janosika, Telefoniczna – TELEFONICZNA ZAJEZDNIA

TELEFONICZNA ZAJEZDNIA - Telefoniczna, Janosika, Brzezińska, Wojska Polskiego, Palki, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecka, Narutowicza, P.O.W, Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Traugutta, Sienkiewicza Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Radwańska, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Politechniki, Obywatelska, Nowe Sady, Waltera-Janke, Maratońska, Popiełuszki – RETKINIA (Wyszyńskiego)

linia N8
DW. ŁÓDŹ DĄBROWA - Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Przędzalniana, Tuwima, Rodziny Scheiblerów, Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Traugutta, Sienkiewicza, Tuwima, Struga, Kościuszki - KOŚCIUSZKI / ZIELONA

KOŚCIUSZKI / ZIELONA - Zielona, Narutowicza, Sienkiewicza, Traugutta, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, Rodziny Scheiblerów, Tuwima, Przędzalniana, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego - DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

Na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu od nocy 19/20 stycznia 2020r. wszystkie przystanki na trasach autobusów nocnych za wyjątkiem wyszczególnionych poniżej, będą funkcjonowały jako "na żądanie"

Przystanki stałe (NIE „na żądanie") :

na terenie miasta Łodzi:

- przystanki strefowe oraz końcowe i początkowe,

-Rodziny Poznańskich – Dw. Łódź Fabryczna (2161, 2162);

-Pabianicka – r. Lotn. Lwowskich (0684, 0690)

-Bandurskiego – dw. Łódź Kaliska (1599, 2090);

-Dw. Łódź Widzew (0349);

-Piotrkowska – pl. Niepodległości (1983, 1985);

-Kościuszki – Zielona (0395, 1924);

na terenie Gminy Andrespol:

-Rokicińska – Kościelna (4866) – tymczasowy przystanek w kier. Andrspola

-Andrespol (3233) – przystanek krańcowy

na terenie Gminy Ksawerów oraz Miasta Pabianice:

-Mały Skręt w Ksawerowie (3144, 3145) w obu kierunkach

-Skargi – Baczyńskiego (4916) w Pabianicach

-Skargi – Nawrockiego (4919) w Pabianicach

-Waltera Janke (3344, 3358) – pętla

-Kilińskiego – Zamkowa (3362) w Pabianicach

-Kilińskiego – SDH (3363) w Pabianicach

-Dworzec PKP (3178) w Pabianicach – przystanek krańcowy

Pozostałe nie wymienione wyżej przystanki na liniach nocnych przystankami „na żądanie”

Od nocy 19/20 stycznia 2020r. uruchomione zostaną nw. przystanki:

-Zgierska - Sikorskiego (1441) - w kier. północnym dla linii N2

-Łazowskiego - Kosynierów Gdyńskich (2343) w kier. wschodnim dla linii N3B

-Wróblewskiego - Politechniki (kampus PŁ) (1804) - w kier. zach. dla linii N4

-Paradna – Ustronna (0780) – w kier. wschodnim – dla linii N3B

-Paradna – Ustronna (2344) – w kier. zachodnim – dla linii N3B

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowymi numerami telefonów: 42 638 90 20 0-801 301 309


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.