Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: UNIWERSYTECKA - REWOLUCJI 1905 R.
(2062)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
min
min
Rewolucji 1905 r.
0
0
0
0
0
0
rondo Solidarno¶ci
1
1
1
1
1
1
¬ródłowa
3
3
3
3
3
3
Smutna
5
5
5
5
5
4
Wojska Polskiego
7
7
7
7
7
5
Inflancka
9
8
8
9
9
6
Strykowska
10
9
9
10
10
7
Wypoczynkowa NŻ
11
10
10
11
11
8
Woskowa NŻ
12
11
11
12
12
9
Warszawska
13
12
12
13
13
10
Rogowska NŻ
14
13
13
14
14
11
Wiewiórcza NŻ
15
14
14
15
15
12
Nowaka Jeziorańskiego NŻ
16
15
15
16
16
13
sanatorium NŻ
19
17
17
19
18
15
Łagiewniki
22
20
20
22
21
18
Łagiewnicka
23
21
21
23
22
19
Secesyjna NŻ
25
23
23
25
24
21
Okólna 244
27
25
25
27
26
23
Łagiewnicka (Zgierz) #
28
26
26
28
27
24
Sierakowskiego (Zgierz)
29
27
27
29
28
25
Spacerowa (Zgierz)
30
28
28
30
29
26
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)
31
29
29
31
30
27
pl. Kilińskiego (Zgierz)
32
30
30
32
31
28
Dubois (Zgierz)
34
32
32
34
33
30
Piłsudskiego (Zgierz)
36
33
34
35
34
31
szkoła nr 1 (Zgierz)
38
35
36
37
36
33
Pi±tkowska (Zgierz)
41
37
39
39
38
35
Łęczycka (Zgierz)
42
38
40
40
39
36
Parzęczewska (Zgierz)
45
40
43
42
41
38
Tuwima (Zgierz)
46
41
44
43
42
39
Sezam (Zgierz)
47
42
45
44
43
40
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
48
43
46
45
44
41
przychodnia (Zgierz)
49
44
47
46
45
42
szkoła (Zgierz)
50
45
48
47
46
43
Os. 650-lecia (Zgierz)
51
46
49
48
47
44
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
52
47
50
49
48
45
W dni robocze
W soboty
W niedziele i ¶więta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
43
06
36
00
25
51
21
01
20
40
09
39
31
31
01
22
44
06
43
14
35
58
21
56
26
14
03
31
12
01
29
06
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
05
06
06
06
06
17
17
23
23
26
26
24
24
29
25
25
17
17
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
06
06
05
05
13
13
13
13
13
13
13
13
20
20
18
13
10
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.