Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: UNIWERSYTECKA - RONDO SOLIDARNOŚCI
(1240)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
min
min
rondo Solidarności
0
0
0
0
0
0
Źródłowa
2
2
2
2
2
2
Smutna
4
4
4
4
4
3
Wojska Polskiego
6
6
6
6
6
4
Inflancka
8
7
7
8
8
5
Strykowska
9
8
8
9
9
6
Wypoczynkowa NŻ
10
9
9
10
10
7
Woskowa NŻ
11
10
10
11
11
8
Warszawska
12
11
11
12
12
9
Rogowska NŻ
13
12
12
13
13
10
Wiewiórcza NŻ
14
13
13
14
14
11
Nowaka Jeziorańskiego NŻ
15
14
14
15
15
12
sanatorium NŻ
18
16
16
18
17
14
Łagiewniki
21
19
19
21
20
17
Łagiewnicka
22
20
20
22
21
18
Secesyjna NŻ
24
22
22
24
23
20
Okólna 244
26
24
24
26
25
22
Łagiewnicka (Zgierz) #
27
25
25
27
26
23
Sierakowskiego (Zgierz)
28
26
26
28
27
24
Spacerowa (Zgierz)
29
27
27
29
28
25
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)
30
28
28
30
29
26
pl. Kilińskiego (Zgierz)
31
29
29
31
30
27
Dubois (Zgierz)
33
31
31
33
32
29
Piłsudskiego (Zgierz)
35
32
33
34
33
30
szkoła nr 1 (Zgierz)
37
34
35
36
35
32
Piątkowska (Zgierz)
40
36
38
38
37
34
Łęczycka (Zgierz)
41
37
39
39
38
35
Parzęczewska (Zgierz)
44
39
42
41
40
37
Tuwima (Zgierz)
45
40
43
42
41
38
Sezam (Zgierz)
46
41
44
43
42
39
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
47
42
45
44
43
40
przychodnia (Zgierz)
48
43
46
45
44
41
szkoła (Zgierz)
49
44
47
46
45
42
Os. 650-lecia (Zgierz)
50
45
48
47
46
43
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
51
46
49
48
47
44
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
53
44
07
37
01
26
52
22
02
21
41
10
40
32
32
02
23
45
07
44
15
36
59
22
57
27
15
04
32
13
02
30
07
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
06
07
07
07
07
18
18
24
24
27
27
25
25
30
26
26
18
18
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
07
07
06
06
14
14
14
14
14
14
14
14
21
21
19
14
11
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.