Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: GAŁCZYŃSKIEGO - PARZĘCZEWSKA (ZGIERZ)
(3042)
Czas przejazdu do:
min
Parzęczewska (Zgierz)
0
Tuwima (Zgierz)
1
Sezam (Zgierz)
2
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
3
przychodnia (Zgierz)
4
szkoła (Zgierz)
5
Os. 650-lecia (Zgierz)
6
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
7
W dni robocze
W soboty
W niedziele i ¶więta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
32
26
51
21
45
10
36
06
46
05
25
54
24
16
16
46
07
29
51
28
59
20
40
02
36
06
54
43
11
52
41
09
46
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
43
44
47
47
47
58
58
-
04
03
04
04
02
02
07
03
03
55
55
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
44
44
43
43
51
51
51
51
51
51
51
51
58
58
56
51
48
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.