Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TUWIMA - BOYA-ŻELEŃSKIEGO (ZGIERZ)
(3048)
Czas przejazdu do:
min
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
0
przychodnia (Zgierz)
1
szkoła (Zgierz)
2
Os. 650-lecia (Zgierz)
3
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
4
W dni robocze
W soboty
W niedziele i ¶więta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
35
29
54
24
48
13
39
09
49
08
28
57
27
19
19
49
10
32
54
31
02
23
43
05
39
09
57
46
14
55
44
12
49
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
46
47
50
50
50
-
01
01
07
06
07
07
05
05
10
06
06
58
58
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
47
47
46
46
54
54
54
54
54
54
54
54
-
01
01
59
54
51
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.