MPK-Łódź Sp. z o.o linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PADEREWSKIEGO - KARPACKA (0718)
Czas przejazdu do:
min
min
Karpacka
0
0
Zaolziańska
2
2
Jana Pawła II
5
4
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
6
5
Prądzyńskiego
7
6
Prądzyńskiego
8
7
Zwrotnikowa
10
9
Zenitowa
11
10
Czahary
13
12
Prądzyńskiego NŻ
14
13
Rozwojowa
15
14
Darniowa NŻ
16
15
Świętojańska NŻ
17
16
Pabianicka
19
18
Dubois
20
19
3 Maja
21
20
Morska
23
22
Świetlicowa
24
23
Bartoszewskiego NŻ
25
24
Mocna NŻ
26
25
Kosynierów Gdyńskich NŻ
27
26
Mieszkalna
28
27
Pryncypalna NŻ
29
28
Jutrzenki
30
29
Tuszyńska NŻ
31
30
Kurczaki
33
32
cm. Rzgowska
35
33
Dw. Łódź Chojny
37
35
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
21
01
43
22
45
18
45
13
41
13
36
13
41
13
46
31
58
29
58
29
03
27
03
27
09
44
11
46
11
41
11
36
06
41
27
01x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
21
01
41
21
00
40
20
00
40
20
00
40
20
00
40
22
02
42
22
02
42
22
02
41
21
01
41
21
01x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
21
00
40
20
00
40
20
00
40
20
00
40
20
00
40
20
00
40
20
00
41
21
01
41
21
01x
x - od Zaolziańskiej do zaj. Nowe Sady: Paderewskiego, Politechniki, Obywatelską, Nowe Sady KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.