Linia 68
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 17.07.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: MARATOŃSKA - SANITARIUSZEK NŻ
(0556)
Czas przejazdu do:
min
min
Sanitariuszek NŻ
0
0
G.O.Ś. NŻ
1
1
Biwakowa NŻ
2
2
Dw. Łódź Lublinek NŻ
4
4
Łaskowice NŻ
5
5
Nad Dobrzynką NŻ
6
6
Chocianowicka 199 NŻ
8
8
Chocianowicka 143 NŻ
9
9
Chocianowicka 95 NŻ
10
10
Chocianowicka 57 NŻ
11
11
Chocianowicka
13
13
Długa
14
14
Długa NŻ
17
17
Koszalińska NŻ
18
18
Albańska NŻ
19
19
Plażowa NŻ
20
20
Farna
21
21
Przestrzenna
22
22
Municypalna
23
23
Pabianicka NŻ
24
24
Rudzka
25
25
Dubois
26
26
3 Maja
27
27
Prądzyńskiego
29
29
Jana Pawła II
31
31
r. Lotników Lwowskich
32
32
r. Lotników Lwowskich
34
33
Wólczańska
36
35
pl. Niepodległości
38
37
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
53
33
13
53
33
13
03
43
23
03
43
23
03
43
18
58
43
33
13
53
43
23
03
43
23
58
38
18
48
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
38
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
56
38
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.