Linia 202
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŁÓDZKA - GŁÓWNA
(3584)
Czas przejazdu do:
min
Główna
0
Justynów PKP
2
Okólna
3
Bedońska
4
Rybna
5
Janówka
6
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
21
48
18
09
48
-
28
-
08
55
35
35
30
20
55
-
35
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
38
-
18
58
-
45
-
25
-
05
45
-
18
-
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
38
-
18
58
-
45
-
25
-
05
45
-
18
-
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.