Linia 202
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: JANÓWKA
(3595)
Czas przejazdu do:
min
min
Janówka
0
0
Rybna
1
1
Bedońska
2
2
Okólna
3
3
Justynów PKP
4
4
Górna
5
5
Ludowa NŻ
6
6
Malinowa
7
7
Nowa
8
8
Rokicińska
10
10
-
11
-
13
-
14
-
16
Andrespol O.S.P.
11
18
Młynarska
12
19
Andrzejki #
13
20
Gwarna
15
22
Gajcego
17
24
Walentynowicz NŻ
18
25
Dunikowskiego NŻ
19
26
Autostrada A1 NŻ
20
27
Józefiaka
22
29
Transmisyjna
23
30
Hetmańska NŻ
24
31
Książąt Polskich NŻ
25
32
Rokicińska 144 NŻ
26
33
Lermontowa
28
35
Gogola
29
36
rondo Inwalidów
30
37
rondo Inwalidów
31
38
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
20
35K
57K
30K
30K
-
10K
50K
-
30
-
10
55
-
05
50
30
-
10
50
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
20K
-
00
40K
-
20K
-
00
40
-
20
-
00
40
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
20K
-
00
40K
-
15K
-
00
40
-
20
-
00
40
-
K - kurs przez Kraszew
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.