Linia 202
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KRASZEW - USTRONNA
(3579)
Czas przejazdu do:
min
min
Ustronna
0
0
Azaliowa
2
2
Rokicińska
3
-
Nowa
5
-
Malinowa
6
-
Ciesielskiego
7
-
Główna
8
-
Justynów PKP
10
-
Okólna
11
-
Bedońska
12
-
Rybna
13
-
Janówka
14
-
Andrespol O.S.P.
-
4
Młynarska
-
5
Andrzejki #
-
6
Gwarna
-
8
Gajcego
-
10
Walentynowicz NŻ
-
11
Dunikowskiego NŻ
-
12
Autostrada A1 NŻ
-
13
Józefiaka
-
15
Transmisyjna
-
16
Hetmańska NŻ
-
17
Książąt Polskich NŻ
-
18
Rokicińska 144 NŻ
-
19
Lermontowa
-
21
Gogola
-
22
rondo Inwalidów
-
23
rondo Inwalidów
-
24
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
49K
-
11K
44K
44K
-
24K
-
04K
-
47
27
27
22
12
47
-
27
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
34K
-
-
54K
-
34K
37
-
17
57
-
37
-
-
-
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
34K
-
-
54K
-
29K
37
-
17
57
-
37
-
-
-
K - kurs przez Kraszew
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.