Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | min | min | min | Minerska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Michałowicza NŻ | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | Biegunowa | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | Siewna | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | Kwiatowa NŻ | 5 | 5 | 5 | 7 | 5 | 7 | 5 | 5 | Traktorowa | 6 | 6 | 6 | 8 | 6 | 9 | 6 | 6 | Podjazdowa NŻ | 7 | 7 | 7 | 9 | 7 | 10 | 7 | 7 | Rąbieńska 76 NŻ | 8 | 8 | 8 | 10 | 8 | 11 | 8 | 8 | Szwadronowa NŻ | 9 | 9 | 9 | 11 | 9 | 12 | 9 | 9 | Wojskowa NŻ | 11 | 11 | 11 | 13 | 11 | 14 | 11 | 11 | Szczecińska | 12 | 12 | 12 | 14 | 12 | 15 | 12 | 12 | Teofilów Rojna | 16 | 15 | 15 | 18 | 16 | 19 | 15 | 13 | Wici | 17 | 16 | 16 | 19 | 17 | 20 | 16 | 14 | Lniana | 18 | 17 | 17 | 20 | 18 | 21 | 17 | 15 | Aleksandrowska | 20 | 19 | 19 | 22 | 20 | 23 | 19 | 16 | Wersalska NŻ | 21 | 20 | 20 | 23 | 21 | 24 | 20 | 17 | św. Teresy NŻ | 23 | 22 | 22 | 25 | 23 | 26 | 22 | 19 | Kaczeńcowa NŻ | 24 | 23 | 23 | 26 | 24 | 27 | 23 | 20 | św. Teresy 109 NŻ | 25 | 24 | 24 | 27 | 25 | 28 | 24 | 21 | Szczecińska | 26 | 25 | 25 | 28 | 26 | 29 | 25 | 22 | cm. Szczecińska | 28 | 27 | 27 | 30 | 28 | 31 | 27 | 23 | Liściasta NŻ | 30 | 29 | 29 | 32 | 30 | 33 | 29 | 25 | Kocidłowska # | 31 | 30 | 31 | 34 | 32 | 35 | 30 | 26 | Okręglik (Zgierz) | 33 | 32 | 33 | 36 | 34 | 37 | 32 | 28 | tor PKP (Zgierz) | 34 | 33 | 34 | 37 | 35 | 38 | 33 | 29 | cmentarz (Zgierz) | 35 | 34 | 35 | 38 | 36 | 39 | 34 | 30 | Śniechowskiego (Zgierz) | 36 | 35 | 37 | 40 | 38 | 41 | 35 | 31 | Łódzka (Zgierz) | 37 | 36 | 39 | 42 | 40 | 43 | 36 | 32 | Łódzka (Zgierz) | 38 | 37 | 40 | 43 | 41 | 44 | 37 | 33 | ks. Popieluszki (Zgierz) | 39 | 38 | 41 | 44 | 42 | 45 | 38 | 34 | pl. Kilińskiego (Zgierz) | 41 | 40 | 43 | 46 | 44 | 47 | 40 | 36 | Dubois (Zgierz) | 43 | 42 | 45 | 48 | 46 | 49 | 42 | 38 | Piłsudskiego (Zgierz) | 44 | 43 | 47 | 50 | 48 | 51 | 43 | 39 | szkoła nr 1 (Zgierz) | 46 | 45 | 49 | 52 | 50 | 53 | 45 | 41 | Piątkowska /park (Zgierz) | 47 | 46 | 50 | 53 | 51 | 54 | 46 | 42 | Łęczycka (Zgierz) | 50 | 49 | 53 | 56 | 56 | 59 | 48 | 44 | Parzęczewska (Zgierz) | 52 | 51 | 55 | 58 | 59 | 62 | 50 | 46 | Tuwima (Zgierz) | 53 | 52 | 56 | 59 | 60 | 63 | 51 | 47 | Sezam (Zgierz) | 54 | 53 | 57 | 60 | 61 | 64 | 52 | 48 | Boya-Żeleńskiego (Zgierz) | 55 | 54 | 58 | 61 | 62 | 65 | 53 | 49 | przychodnia (Zgierz) | 56 | 55 | 59 | 62 | 63 | 66 | 54 | 50 | szkoła (Zgierz) | 57 | 56 | 60 | 63 | 64 | 67 | 55 | 51 | Os. 650-lecia (Zgierz) | 58 | 57 | 61 | 64 | 65 | 68 | 56 | 52 | Parzęczewska /Staffa(Zg.) | 59 | 58 | 62 | 65 | 66 | 69 | 57 | 53 |
|
| Dni robocze oprócz sobót | Pozostałe dni | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 07 | 43 | 11 | 39 | 00 | 26 | 00 | 33 | 01 | 32 | 55 | 22 | 48 | 20 | 52 | 27 | 03 | 32 | 04 | 38 | 03 | 24 | 50 | 13 | 36 | 08 | 42 | 06 | 24 | 48 | 18 | 34 | 01 | 29 | 52 | 10 | 32 | 58 | 36 | 00 | 26 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 57s | 47 | 37 | 29 | 20 | 53 | 33 | 18 | 02 | 42 | 18 | 57 | 47 | 23 | 06 | 36 | 22 | 10 | 13 | 01 | 41 | 38 | 26 | 09 |
| s - odjazdy ważne tylko w soboty # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów. |
|