Linia 71B
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 02.01.2024 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KOLUMNY - WRZECIONOWA NŻ
(0323)
Czas przejazdu do:
min
Wrzecionowa NŻ
0
Kolumny 242 NŻ
1
Cierniówki NŻ
2
Tomaszowska
4
Małego Rycerza NŻ (NŻ)
6
Jędrzejowska
7
Ofiar Terroryzmu 11 Września NŻ
8
Szybowa NŻ
10
Młynek
11
Kowalszczyzna NŻ
12
Lodowa NŻ
13
Szymańskiego NŻ
14
Konspiracyjnego WP
15
Śląska
17
Tatrzańska
19
Dąbrowskiego
21
park Podolski
23
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
51
28
59
21
11
41
24
49
16
36
59
-
08
45
46
09
36
56
44
07
31
20
44
33
12
54
41
30
18
-
04
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
32
18
58
36
16
56
36
16
56
36
16
56
36
16
56
36
16
56
36
16
58
57
18
56
36
25
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
18
58
36
16
56
36
16
56
36
16
56
36
16
56
36
16
56
36
16
58
57
18
56
36
25
-
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.