MPK-Łódź Sp. z o.o. linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KOLUMNY - MAHONIOWA NŻ (0338)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
min
Mahoniowa NŻ
0
0
0
0
0
Morenowa NŻ
1
1
1
1
1
Kalinowskiego
2
2
2
2
2
Tomaszowska
4
3
3
3
4
Małego Rycerza
7
4
5
4
7
Jędrzejowska
8
5
6
5
8
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
7
10
BSH Fabryka
-
-
-
11
14
Compal
-
-
-
13
16
BSH Magazyn
-
-
-
14
17
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
15
18
Ofiar Terroryzmu 11 Września NŻ (NŻ)
9
6
7
16
19
Ofiar Terroryzmu 11 Września
10
7
8
17
20
Olechowska
11
8
9
18
21
Bławatna NŻ (NŻ)
12
9
10
19
22
Tomaszowska NŻ (NŻ)
14
10
11
20
24
Lodowa
15
11
12
21
25
Ossendowskiego NŻ (NŻ)
16
12
13
22
26
Dw. Łódź Dąbrowa
17
13
14
23
27
Podhalańska
18
14
15
24
28
Kossaka
19
15
16
25
29
Rydla
21
17
18
27
31
Broniewskiego
22
18
19
28
32
Śmigłego-Rydza
23
19
20
29
33
Kraszewskiego
25
21
22
31
35
Słowackiego
26
22
23
32
36
Dąbrowskiego
28
24
25
34
38
Poznańska NŻ
29
25
26
35
39
Kilińskiego
30
26
27
36
40
Praska NŻ
31
27
28
37
41
pl. Niepodległości
33
29
30
39
43
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15
44
27
04
18B
36
54
12
32
50
22
56
18
48
20
30
40
38
01
09B
32
50
08
26
44
02B
20
38
56
14
32
07
47
27
15
03
51
15B
39
39
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
14
26
06
50
32
12
52
32
12
52
32
12
32
52
-
12
32
52
-
12
31
-
01
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
14
11
51
32
12
52
52
52
-
12
32
52
-
12
32
52
-
12
31
-
01
B - kurs na pl. Niepodległości przez teren BSH jako linia 92B KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.