MPK-Łódź Sp. z o.o. linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TOMASZOWSKA - BŁAWATNA NŻ (1196)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
min
Bławatna NŻ (NŻ)
0
0
0
0
0
Olechowska
1
1
1
1
1
Ofiar Terroryzmu 11 Września
2
2
2
2
2
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
3
3
BSH Magazyn
-
-
-
4
4
BSH Fabryka
-
-
-
7
7
Compal
-
-
-
9
9
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
11
11
Jędrzejowska
3
3
3
13
13
Małego Rycerza
4
4
4
14
14
Tomaszowska
6
5
5
15
16
Kalinowskiego
8
7
6
17
18
Morenowa NŻ
9
8
7
18
19
Mahoniowa NŻ
10
9
8
19
20
Ogrodnicza NŻ
12
11
9
21
22
Mozaikowa NŻ
13
12
10
22
23
Platanowa NŻ
14
13
11
23
24
Autostrada A1 NŻ
15
14
12
24
25
Czajewskiego NŻ
17
15
13
25
27
Kolumny
19
17
15
27
29
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
45
14
57
20B
36B
06
24
42
00
18
40B
24
45
14
48
58
-
08
04
14B
30B
59
15
35
53
11
29
47
05
23
41
00
35
17
57
45
33
11B
31B
09
09
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
47
59
39
23
03
44
23
03
43
23
03
43
-
03
23
43
-
03
26
46
-
05
34
-
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
46
44
24
03
43
23
23
23
43
-
03
23
43
-
03
26
46
-
05
34
-
B - kurs do pętli Stróża Kolumny przez teren BSH jako linia 92B KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.