Czas przejazdu do: | min | Gryzla(Pabianice) (NŻ) | 0 | Bugaj(Pabianice) (NŻ) | 1 | Kilińskiego (Pabianice) (NŻ) | 2 | Moniuszki (Pabianice) (NŻ) | 3 | św. Jana (Pabianice) | 4 | Traugutta (Pabianice) (NŻ) | 5 | Lutomierska (Pabianice) (NŻ) | 6 | Staszewskiego (Pab.) (NŻ) | 7 | Zielona(Pabianice) (NŻ) | 8 | Toruńska (Pabianice) (NŻ) | 9 | Ostatnia(Pabianice) (NŻ) | 10 | Szarych Szeregów (Pab.) (NŻ) | 11 | DPS(Pabianice) (NŻ) | 12 | Dworzec PKP(Pabianice) | 13 |
|
| Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | | | | W pozostałe dni nie kursuje. KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|