Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.


linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 04.01.2021 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - SARNIA (0742)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Sarnia 0 0 0 0 0 0 0 0
CH Tulipan 1 1 1 1 1 1 1 1
Konstytucyjna (Wi-Ma) 2 2 2 2 2 2 2 2
Piłsudskiego 6 5 6 5 5 6 5 6
Dw. Łódź Niciarniana NŻ 7 6 7 6 6 7 6 7
Czechosłowacka 8 7 8 7 7 8 7 8
Mazowiecka 9 8 9 8 8 9 8 9
Edwarda10 910 9 910 910
Pomorska1211121111121112
Kasprowy Wierch1413141313141314
Juhasowa1715171516171517
Arniki NŻ (NŻ)1917191718191719
Henrykowska NŻ (NŻ)2018201819201820
Mileszki2119211920211921
Pomorska 466 NŻ (NŻ)2321232122232123
Śródziemnomorska NŻ (NŻ)2422242223242224
Gryfa Pomorskiego NŻ (NŻ)2523252324252325
Wendy NŻ (NŻ)2624262425262426
Nowosolna2725272526272527
Nowosolna2826------
ROD Relaks NŻ (NŻ)--302829---
Witkacego NŻ (NŻ)--312930---
ROD Polanka--323031---
ROD Polanka--333132---
Nowosolna-----282628
Tatarkiewicza-----292729
Autostrada A1 #-----302830
Natolin-----323032
Natolin - pętla-----333133
Teolin-----3533-
Lipiny 67-----3836-
Lipiny-----3937-
Lipiny - pętla-----4139-
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
58B
21D43B
00D17B37C57B
18B37C57C
21B41
012549C
1337
01B3155
13D37
01D26B49C
13B37D
01B23C42B
02D22B42C
02B22C42B
0222B42D
1245
13B40D
11B40D
10D46B
10D46
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
34D
-
11
01B52
21B41C
32
22B45C
15
02B2752
42B
02C32
22B
12D
02B52
42B
31
21B
01C
01B51
41
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
12D
02B52D
42B
33
23B
13
03B53
43B
3353C
23B
1336D
03B53
17D43B
32
22B
10
02B52
42
B - kurs do pętli ROD Polanka jako linia 54B
C - kurs do pętli Lipiny jako linia 54C
D - kurs do pętli Natolin jako linia 54D
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.