Czas przejazdu do: | min | min | min | Brzezińska | 0 | 0 | 0 | Powstańców Śląskich | - | - | 4 | Wyżynna | - | - | 6 | Powstańców Śląskich | - | - | 7 | Janosika | 2 | 2 | 10 | Kerna NŻ | 3 | 3 | 11 | Śnieżna NŻ | 5 | 5 | 13 | Łomnicka NŻ | 7 | 6 | 15 | Wojska Polskiego | 9 | 8 | 17 | Smutna | 10 | 9 | 18 | Źródłowa | 13 | 11 | 21 | rondo Solidarności | 14 | 12 | 22 | Rewolucji 1905 r. | 15 | 13 | 23 | Narutowicza | 17 | 15 | 25 | pl. Dąbrowskiego | 18 | 16 | 26 | P.O.W. NŻ | 19 | 17 | 27 | Dw. Łódź Fabryczna | 21 | 19 | 29 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 14 | 04 | 06 | 01 | 12 | 24s | 02 | 32 | 57 | 27 | 33 | 42 | - | 25 | 14 | 22 | 32 | 22 | 32 | 12 | 27 | 02 | 12 | 32 | - | 14 | 34 | 04 | 30 | 55z |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 19 | - | 19 | - | 49 | 41 | - | 28 | 44 | - | 48 | - | 59 | - | 18 | - | 14 | 24y |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 19 | - | 19 | - | 49 | 39 | - | 29 | 43 | - | 49 | - | 54 | - | 24 | - | 24 | - |
| s - w dni nauki szkolnej kurs przez ul. Janosika z - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88B) y - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88 D) KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|