Czas przejazdu do: | min | min | min | Kalonka/Centrum Ojca Pio | 0 | 0 | 0 | Kalonka II | 1 | 1 | 1 | Kalonka | 2 | 2 | 2 | Kopanka 24a | 4 | 4 | 4 | Dąbrowa | 6 | 6 | 6 | Moskuliki # | 8 | 8 | 8 | Opolska NŻ | 9 | 9 | 9 | Beskidzka NŻ | 10 | 10 | 10 | Brzezińska | 11 | 11 | 11 | Powstańców Śląskich | - | - | 15 | Wyżynna | - | - | 17 | Powstańców Śląskich | - | - | 18 | Janosika | 13 | 13 | 21 | Kerna NŻ | 14 | 14 | 22 | Śnieżna NŻ | 16 | 16 | 24 | Łomnicka NŻ | 18 | 17 | 26 | Wojska Polskiego | 20 | 19 | 28 | Smutna | 21 | 20 | 29 | Źródłowa | 24 | 22 | 32 | rondo Solidarności | 25 | 23 | 33 | Rewolucji 1905 r. | 26 | 24 | 34 | Narutowicza | 28 | 26 | 36 | pl. Dąbrowskiego | 29 | 27 | 37 | P.O.W. NŻ | 30 | 28 | 38 | Dw. Łódź Fabryczna | 32 | 30 | 40 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 03 | 53 | 55 | 50 | 13s | 21 | 16 | 22 | 31 | - | - | 03 | 11 | 11 | 01 | 51 | 21 | - | - | 23 | 53 | - | - | 44z |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 08 | - | - | - | - | 30 | - | - | 33 | - | - | - | - | - | 07 | - | - | 13y |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| | s - w dni nauki szkolnej kurs przez ul. Janosika z - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88B) y - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88 D) # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|