Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Rozkłady jazdy
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

KOMUNIKAT


Od dnia 24 listopada 2022r., zmiana tras autobusów linii   Z71   55   69A   69B   71A   71B   72A   72B   75A   75B   92A   92B   N8

KOMUNIKAT 238/22

W związku z dopuszczeniem do ruchu kołowego wiaduktu południowego w ulicy Dąbrowskiego na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu od dnia 24 listopada 2022r. zmianie ulegną trasy autobusów linii 55, 69A, 69B, 71A, 71B, 72A, 72B, 92A, 92B, Z71, N8 (zmiany trasy linii nocnych od nocy 24/25 listopada br.).

linia 55
Z pętli Dw. Łódź Dąbrowa ul. Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej i dalej obecną trasą

Zmiana trasy w podanym kierunku jazdy.

linie 69A, 69B
Z pętli Dw. Łódź Widzew do przystanku Dąbrowskiego - Dw. Łódź Dąbrowa (1754) bez zmian, następnie ul. Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej i dalej obecnymi trasami.

Z pętli Retkinia Kusocińskiego do skrzyżowania Gojawiczyńskiej / Dąbrowskiego bez zmian, następnie południowym wiaduktem ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Ossendowskiego i dalej obecnymi trasami.

linie 71A, 71B
Z pętli Dw. Łódź Chojny do przystanku Dąbrowskiego - Dw. Łódź Dąbrowa (1754) bez zmian, następnie ul. Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej i dalej obecnymi trasami.

Z pętli park Podolski do skrzyżowania Gojawiczyńskiej / Dąbrowskiego bez zmian, następnie południowym wiaduktem ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Ossendowskiego i dalej obecnymi trasami.

linie 72A, 72B
Z pętli Janów do przystanku Dąbrowskiego - Dw. Łódź Dąbrowa (1754) bez zmian, następnie ul. Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej i dalej obecnymi trasami.

Z pętli Huta Jagodnica do skrzyżowania Gojawiczyńskiej / Dąbrowskiego bez zmian, następnie południowym wiaduktem ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Ossendowskiego i dalej obecnymi trasami.

linie 92A, 92B
Z pętli pl. Niepodległości do skrzyżowania Dąbrowskiego / Gojawiczyńskiej bez zmian, następnie południowym wiaduktem ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Ossendowskiego i dalej obecnymi trasami.

linia Z71
Z pętli Młynek do przystanku Dąbrowskiego - Dw. Łódź Dąbrowa (1754) bez zmian, następnie ul. Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej i dalej obecną trasą.

Z pętli Dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Gojawiczyńskiej / Dąbrowskiego bez zmian, następnie południowym wiaduktem ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Ossendowskiego i dalej obecną trasą.

Zmiana trasy w podanym kierunku jazdy.

linia N8
Z pętli Dw. Łódź Dąbrowa ul. Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej i dalej obecną trasą

Zmiana trasy w podanym kierunku jazdy. Przystanek autobusowy Dąbrowskiego - Dw. Łódź Dąbrowa - kier. wsch. będzie nadal zawieszony.

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 42 638 90 20


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.