Aktualności

2024-03-21 13:06

Uwaga na podejrzane konkursy i oferty dotyczące „Migawek”!

Obecnie w Internecie i w mediach społecznościowych odnaleźć można liczne oferty „Migawek” w podejrzanie niskich cenach lub konkursy, w których można jakoby je wygrać. Są to fałszywe oferty i nasza Spółka nie ma z nimi nic wspólnego.

Prosimy o zachowanie ostrożności i korzystanie tylko ze sprawdzonych stron. Oszuści, oferując „Migawki” (i inne produkty) w niezwykle niskich cenach, próbują wyłudzić dane osobowe i pieniądze. MPK-Łódź nie organizuje żadnych konkursów, w których można wygrać bilety okresowe komunikacji miejskiej!

Ceny biletów są ściśle regulowane: nie istnieją specjalne oferty ani promocje poza oficjalną taryfą biletową. Jeśli widzą Państwo coś podejrzanego, prosimy zgłaszać to administratorom serwisów jako próbę oszustwa. Fałszywe konkursy i oferty często prowadzą do stron, gdzie oszuści próbują wyłudzić Państwa dane osobowe.

Oficjalne informacje podawane są tylko oficjalnymi kanałami. MPK-Łódź regularnie informuje swoich klientów o wszelkich zmianach w taryfie biletowej oraz promocjach wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, profili na platformach społecznościowych oraz informacji w pojazdach komunikacji miejskiej.