Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Utrudnienia
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

Utrudnienia

UTRUDNIENIA W RUCHU (aktualizowane w godz. 6:00 - 22:00)

Nr linii Utrudnienie w ruchu Zmiana sytuacji  
1
5
6

Z powodu uszkodzenia nawierzchni jezdni na ul. Franciszkańskiej przy ul. Smugowej tramwaje jadące w kierunku ul. Wojska Polskiego skierowano awaryjnie objazdem.

Tramwaje awaryjnie kierowane objazdem.

Linia 1 jadąca w kierunku pętli Doły od skrzyżowania Kilińskiego - Pomorska została skierowana przez Pomorską, pl. Wolności, Nowomiejską, Północną, Kilińskiego w kierunku Tymienieckiego.

Linia 5 Od pętli Teofilów została skierowana przez Aleksandrowską, Limanowskiego, Zgierską, pl. Kościelny, Wojska Polskiego, Strykowską do pętli Doły. Zmiana w obu kierunkach.

Linia 6 jadąca w kierunku pętli Doły od skrzyżowania Zachodnia - Ogrodowa została skierowana przez Zachodnią, Limanowskiego do pętli Dworzec Łódź Żabieniec. Następnie z pętli Dworzec Łódź Żabieniec przez Limanowskiego, Zgierską, pl. Kościelny, Wojska Polskiego, Franciszkańską, Północną na swoją trasę w kierunku pętli Chojny Kurczaki.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą na trasie od Bałucki Rynek - ul. Zgierską, pl. Kościelny, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Nowomiejska, pl. Wolności, Legionów, Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Zgierska, do Bałucki Rynek.

Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb miejskich.

Tramwaje jadą opóźnione.

Przepraszamy za utrudnienia.

Pokaż lokalizację
Dodano dnia 2024-04-19 o godzinie 15:14 Dodano dnia 2024-04-19 o godzinie 16:32

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.