Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Rozkłady jazdy
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

KOMUNIKAT


Od nocy 19/20 listopada 2022r., zmiana tras autobusów linii   Z6   59   87A   87B   N6

KOMUNIKAT 233/22

W związku z przebudową ul. Północnej (na odcinku od ul. Wschodniej do ul. Kilińskiego) na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu od nocy 19/20 listopada 2022 r. zmianie ulegną trasy autobusów linii 59, 87A, 87B, Z6, N6.

linia 59
Z przystanku Kilińskiego - Pomorska ul. Pomorską, Wschodnią, Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą do pętli Radogoszcz Wschód.

linie 87A, 87B
Z pętli Doły Smutna / Telefoniczna Zaj. do skrzyżowania Pomorska / Kilińskiego bez zmian, następnie ul. Pomorską, Wschodnią, Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecnymi trasami.

linia Z6
Z pętli Sikawa C. H. do skrzyżowania Franciszkańska / Północna bez zmian, następnie ul. Kilińskiego, Pomorską, Wschodnią, Północną, Ogrodową, Zachodnią do przystanku końcowego Zachodnia - Manufaktura.

linia N6
Z pętli Rondo Powstańców 1863 r. do skrzyżowania Franciszkańska / Północna bez zmian, następnie ul. Kilińskiego, Jaracza, Więckowskiego, Zachodnią i dalej obecną trasą.

Zmiany tras ww. linii tylko w podanym kierunku jazdy.

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 42 638 90 20


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.