Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Rozkłady jazdy
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

KOMUNIKAT


Od dnia 25 marca do 14 kwietnia 2024 r., zmiana tras linii autobusowych   69A   69B   N7A   N7B

Komunikat 48/24

Na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, od dnia 25 marca do 14 kwietnia 2024 r., z uwagi na prace prowadzone na wysokości ul. Nowe Sady 53 nie będzie możliwy przejazd na ul. Nowe Sady na odcinku Elektronowa – Obywatelska. Zmianie ulegną trasy linii autobusowych 69A/B, N7A/B oraz wyjazdy i zjazdy linii z/do zajezdni Nowe Sady prowadzone ww. odcinkiem ulicy.

linia 69A/B
z Dw. Łódź Widzew do skrzyżowania ulic Obywatelska-Nowe Sady bez zmian, a następnie: Obywatelską, Elektronową, Nowe Sady, Waltera Janke i dalej swoją trasą na Retkinię

z Retkini do skrzyżowania ulic Nowe Sady – Elektronowa bez zmian, a następnie: Elektronową, Obywatelską i dalej swoimi trasami na Dw. Łódź Widzew.

linia N7A/B
z Nowosolnej / Telefoniczna Zajezdnia do skrzyżowania ulic Obywatelska-Nowe Sady bez zmian, a następnie: Obywatelską, Elektronową, Nowe Sady, Waltera Janke i dalej swoją trasą na Retkinię

zmiana linii nocnej wyłącznie w podanym kierunku

Zostaną zawieszone przystanki: Nowe Sady – Elektronowa (w kier. na północ i południe nr 0621 i 2326) oraz uruchomiony przystanek tymczasowy: Elektronowa-Nowe Sady (5327) – kier. na wschód.

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 42 638 90 20


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.