Kup bilet w aplikacji mobilnej

2012-04-11 12:21

KUP BILET LOKALNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO W ŁODZI PRZY POMOCY TELEFONU KOMÓRKOWEGO

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 grudnia 2023 roku zmienia się przepis regulujący wnoszenie opłat za przejazdy komunikacją miejską w Łodzi przy pomocy aplikacji mobilnych - w przypadku wnoszenia opłat za pomocą systemu płatności mobilnych, pasażer jest zobowiązany nabyć i aktywować bilet przed rozpoczęciem podróży, jednak najpóźniej po wejściu do pojazdu.

Porównaj oferty operatorów i wybierz najlepszą opcję dla siebie! Dokonaj rejestracji w wybranym systemie płatności i ciesz się swobodą zakupu biletu w każdym miejscu i o każdej porze!
(po kliknięciu na logo operatora przeniesiesz się na jego stronę internetową,
gdzie poznasz pełną ofertę oraz zasady korzystania z systemu płatności mobilnych oraz dowiesz się jak dokonać rejestracji w wybranym systemie i co zrobić, aby móc kupować bilety)

MPK-Łódź Spółka z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z niewykonania lub nienależytego wykonania usług przez operatorów płatności mobilnych. Informujemy również, że decydując się na korzystanie z usług wybranego operatora należy na początku dokonać rejestracji w wybranym systemie - informacje na ten temat znajdziecie Państwo na stronie każdego z operatorów.

Informujemy, że przekazywanie biletu zakupionego w aplikacji mobilnej innej osobie np. w postaci zdjęcia lub zrzutu ekranu jest niezgodne z prawem, a posługiwanie się takim obrazem biletu skutkuje nałożeniem opłaty dodatkowej.